КНП "Броварська БКЛ" БРР БМР Трибуна Бровари
ББКЛ
Стаття

В епідемічному сезоні 2018 – 2019 років в Україні сумісно циркулюватимуть віруси грипу A (Сінгапур), а також нові для України штами вірусу A (Мічіган) і В (Колорадо). Вони поки що не реалізували свої епідемічні властивості в нашій країні. Населення не має імунітету до нових штамів, тож можна очікувати збільшення числа недужих. Утім, захворюванню можна запобігти, дотримуючись простих правил.

ББКЛ
Стаття

Реєстрація народження дитини – правовий акт, що засвідчує її походження. При народженні нової людини є важливим моментом визначення її походження від батька та матері, визначитися з ім’ям, прізвищем та по батькові дитини та дізнатися, чи є покарання для батьків, які несвоєчасно зареєстрували дитину?

ББКЛ
Стаття

До міської програми покращення надання вторинної медичної допомоги необхідно внести зміни: особи, що надходять у нетверезому стані, мають лікуватися за свій рахунок. Відповідну пропозицію вніс очільник Броварської багатопрофільної клінічної лікарні Валентин Багнюк, розповів «Трибуні-Броварів» сам головний лікар.

ББКЛ
Стаття

Від 21 травня Броварська дитяча лікарня нарешті отримала постійного керівника – Ірину Іванівну Касяненко. Після смерті Петра Шкуренка, 4 роки обов’язки головного лікаря дитячої лікарні виконувала Наталія Волошина. Наразі нова очільниця вивчає проблеми дитячої лікарні, накреслює плани їхньої ліквідації та звертається до усіх не байдужих за допомогою і порадою.

ББКЛ
Стаття

На чергову сесію міськради 21 червня 2018 року виноситься низка питань, пов’язаних із діяльністю Броварської центральної районної лікарні.

Час роботи
  • Поліклініка
    8.00 – 15.00
  • Приймальне відділення
    Цілодобово
  • Лікувальні підрозділи
    Цілодобово

Швидка допомога 103
+38(04594) 5-10-36
Екстрена позалікарняна медична допомога в максимальному обсязі при раптових захворюваннях і при нещасних випадках

Реєстратура
+380 (4594) 4-41-55
Попередній та невідкладний запис на прийом – телефонних та за безпосередніми заявками пацієнтів
КТ / МРТ
Центр мікрохірургії ока БЦМХО
Центр сімейної медицини
КНП БМР БМЦПМСД

Як обрати сімейного лікаря

З метою підвищення якості медичних послуг, які надаються Вам і Вашій родині, Ви маєте право обрати або змінити свого сімейного лікаря, який буде допомагати залишатися здоровими та жити повноцінним життям.