КТ / МРТ КНП "Броварська БКЛ" БРР БМР

Інформація про ТОВ «Профі-Мед-2000»

  На 1 поверсі адміністративного корпусу КНП "Броварська БКЛ" БРР БМР наша організація - ТОВ «Профі-Мед-2000» встановила сучасний комп’ютерний томограф (КТ) на 64 зрізи, який дозволяє пройти обстеження і з внутрівенним контрастом, що особливо важливо для виявлення онкопатологій.
  з 1 грудня 2018 року у КНР "Броварська БКЛ" БРР БМР доступне обстеження магнітно-резонансним томографом (МРТ) потужністю 1, 5 тесла. Апарат уже встановлено, наразі відбувається технічний регламент.

  Обидва методи діагностування – КТ та МРТ – є взаємодоповнюючими і допомагають лікарю швидше встановити правильний діагноз та призначити лікування.

  Неврологи вміють визначати інсульт «на око», та саме КТ допомагає чітко розпізнати його різновид: геморагічний чи ішемічний, а це дозволяє швидше призначити правильне лікування, що значно збільшує шанси хворого на повне одужання.

  Брати направлення на обстеження КТ не обов’язково. Проводиться діагностування у порядку живої черги.

  Записатися можна за телефоном +38 (096) 039 59 95.
  Працюємо щодня з 9.00 до 18.00, у суботу – з 9.00 до 15.00. Неділя – вихідний.

Обстеження будь-якої частини тіла1000 грн
Щелепа, придаткові пазухи, кістки лицьового скелета600 грн
Обстеження з контрастомвід 3000 грн
до 5 000 грн
Онкоскрініг усього тіла5000 грн
Обстеження МРТвід 900 грн


Опис обстеження проводять лікарі із інституту раку.
Опис обстеження дітей проводить лікар із Охматдиту.

Час роботи
  • Пн - пт:
    9.00 – 18.00
  • Субота
    9.00 – 15.00
  • Неділя
    вихідний
Записатися за телефоном
+38 (096) 039 59 95
Проводиться діагностування у порядку живої черги. Опис обстеження проводять лікарі із інституту раку.

Що вибрати КТ або МРТ?

Комп'ютерна томографія

 Найпершим з цих методів променевої діагностики з'явилася КТ: у 70х роках минулого століття вчені придумали спосіб комп'ютерної обробки інформації з датчиків, на які потрапляють рентгенівські промені, які пройшли через тіло пацієнта. Завдяки цьому, картинка, одержувана в результаті дослідження, стала дуже детальної, а додаткова обробка томограми дозволила побачити внутрішні структури тіла пацієнта не тільки у вигляді зрізів, а й у вигляді об'ємної картинки. Сьогодні - КТ стала одним з основних методів променевої діагностики. Як і рентгенографія, вона супроводжується променевим навантаженням на пацієнта, зате не займає багато часу і не має великої кількості протипоказань.

Магнітно-резонансна томографія

 МРТ широко увійшла в медичну практику трохи пізніше КТ - революційним властивістю цього методу була відсутність потреби в рентгенівських променях для отримання знімків. Даний вид томографії заснований на явищі ядерного магнітного резонансу - здатності протонів атома водню (яких дуже багато в тілі людини, більш ніж наполовину складається з води) міняти свою орієнтацію в просторі під впливом сильного електромагнітного поля. МРТ можна проходити як завгодно часто, без ризику перевищити допустиму дозу радіації. Це сканування не протипоказане ні дітям, ні вагітним жінкам (за умови, що воно проводиться без внутрішньовенного контрастування). З недоліків можна виділити порівняно довгий час виконання томографії (в середньому, близько 30-40 хвилин) і заборона на проведення МРТ людям, в тілах яких є металеві пластини, сторонні об'єкти і деякі електронні прилади - наприклад, кардіостимулятори.

Наші фахівці

Директор
ТОВ «Профі-Мед-2000»
Лікар-рентгенолог
Лікар-рентгенолог
Лікар-рентгенолог

Галерея