Про нас КНП "Броварська БКЛ" БРР БМР

Інформація про медичний заклад

  Першим і єдиним лікарем у Броварах у 1904 році був Ісаак Фельдман, який одночасно виконував обов'язки і терапевта, і хірурга, і акушера-гінеколога, і невропатолога. У 1911 році земство збудувало амбулаторію, де вже працювало три фельдшери.
  З 20-х років почала розширюватись мережа медичних установ. У 1926 р. у приміщенні амбулаторії був організований стаціонар на 10 ліжок, а через 2 роки їх кількість збільшилась до 25. Завідував лікарнею І.Л. Фельдман. Під час німецької окупації медичні установи були зруйновані.

  Будівництво сучасного медичного містечка по вул. Тараса Шевченка, 14 завершено в 1971 році. Було побудовано типовий корпус поліклініки на 250 відвідувань за зміну.
  В 1975 році міська та районна ради вирішують побудувати терапевтичний корпус на 240 ліжок. В 1979 році корпус був введений в експлуатацію.
  В 1981 році було введено в дію новозбудований корпус пологового будинку.
  В 1991 році закінчено будівництво і введено в дію дитячу лікарню.
  В 1996 році завершено будівництво нового хірургічного корпусу.
  В 2011 році завершено будівництво нової будівлі поліклініки на 1200 відвідувань в зміну із денним стаціонаром на 30 ліжок. З введенням в дію нового закладу значно зріс об’єм медичної допомоги населенню.

  Амбулаторно-поліклінічна допомога надається майже по 50-ти спеціальностям. Первинну допомогу надають сімейні лікарі на 36 лікарських дільницях.

  На сьогодні КНП "Броварська багатопрофільна клінічна лікарня" БРР БМР є потужним медичним закладом на 736 дорослих ліжок та 170 дитячих ліжок в Центрі "Дитяча лікарня". Всього в лікарні 906 ліжок, які забезпечують медичне обслуговування населення м.Броварів та Броварського району.

  В наш час існує велика кількість різноманітних приватних ліцензованих медичних закладів з високим рівнем надання якісних медичних послуг різного профілю. Але, слід відзначити, що поза конкуренцією є державні медичні установи. Кожен у своєму житті не однократно звертався до державних медичних закладів, які є еталонними у наданні медичних послуг. Наш медичний персонал є затребуваним в приватних та державних медичних установах України та світу.

  Ефективна, правильно побудована система підготовки та підвищення кваліфікації персоналу сприяє адаптації та розвитку співробітників, підвищенню їх внеску в досягнення цілей і завдань. Регулярно проводяться тренінги, курси по підвищенню кваліфікації. Наш медичний персонал приймає участь у міжнародних медичних форумах, отримують гранти і є учасниками міжнародних конкурсів.

  В лікарні працює 1579 чол. медичного персоналу різного профілю і ця кількість кожного року поповнюється молодими кадрами.

  Матеріально-технічне забезпечення КНП "Броварська багатопрофільна клінічна лікарня" БРР БМР дає можливість для проведення складних та надскладних операцій.

  Більшість корпусів закладу було збудовано в радянські часи, тому постійно проводиться робота по підвищенню комфорту перебування пацієнтів та робочого персоналу згідно з європейськими стандартами.

0
Працює осіб
0
Лікарів
0
Ліжок
0
Проліковано дітей
Час роботи
  • Поліклініка
    8.00 – 15.00
  • Приймальне відділення
    Цілодобово
  • Лікувальні підрозділи
    Цілодобово
Швидка допомога 103
+38(04594) 5-10-36
Екстрена позалікарняна медична допомога в максимальному обсязі при раптових захворюваннях і при нещасних випадках
Реєстратура КДЦ
+380 (4594) 4-41-55
Попередній та невідкладний запис на прийом – телефонних та за безпосередніми заявками пацієнтів

Відгуки пацієнтів

 Хочу подякувати всім медпрацівникам хірургічного відділення за їх професіоналізм, чуйне ставлення до хворих. Зокрема вдячна хірургу Коробко Наталі Василівні, яка підібрала правильне лікування для найскорішого мого одужання. Від щирого серця дякую за роботу проведену на високому професійному рівні.
 Висловлюю подяку хірургічному відділенню за врятоване життя моєму сину Бондаренко Олегу Олександровичу. Особисто хочу подякувати завідуючому хірургічного відділення Коляді Володимиру Степановичу та хірургу Котілевському Борису Юрійовичу, які миттєво відреагували, коли лишались ліченні хвилини життя сину.

Заслужені лікарі України

Директор
КНП "Броварська БКЛ"
завідуючий
хірургічним відділенням
завідуючий
ангіоневрологічним відділенням
Головний невролог району
Заслужений лікар України
Кандидат медичних наук
Член-кореспондент Міжнародної академії фундаментальних основ буття
Почесний громадянин м. Бровари
завідуюча
гінекологічним відділенням

Як обрати сімейного лікаря

З метою підвищення якості медичних послуг, які надаються Вам і Вашій родині, Ви маєте право обрати або змінити свого сімейного лікаря, який буде допомагати залишатися здоровими та жити повноцінним життям.

Галерея